Coca-Cola od lat zaskakuje konsumentów, szczególnie z okazji Świąt. Były już unikatowe etykiety ze spektakularną kokardą. Były także oryginalne etykiety świecące w ciemności. W tym roku Coca-Cola, marka-symbol wspólnego oczekiwania na Święta, zaskakuje nowością smakową. Na polskim rynku zadebiutowała właśnie Coca-Cola o smaku cynamonowym! Ta wyjątkowa propozycja dla fanów zimowych smaków będzie dostępna w wariancie zero cukru w pojemnościach 0,5l i 1l.

Premierowa edycja limitowana stanowi integralny komponent kampanii świątecznej "Podaruj radość #jakMikołaj". Nie zwalniamy tempa - obiecaliśmy konsumentom, że kolejny rok będziemy z nimi w okresie oczekiwania na grudniowe, rodzinne Święta. Nowość smakowa jest zatem prezentem Coca-Cola dla tych, którzy cenią zimowe, aromatyczne smaki - powiedział Damian Podawca, Senior Brand Manager Coca-Cola
w Coca-Cola Poland Services
.

Od połowy listopada do dotychczas znanego menu przedświątecznego - obok pierników korzennych czy pieczonego jabłka - dołącza limitowana edycja Coca-Cola o smaku cynamonowym. To idealna propozycja pozwalająca umilić oczekiwanie na rodzinne, grudniowe Święta!

Zobacz najnowszy spot dedykowany cynamonowej Coca-Coli.

 

Więcej informacji:

Gabriela Bar

Menedżer ds. kontaktów zewnętrznych i komunikacji
Coca-Cola Poland Services
kom.: +48 725 950 025
e-mail: gbar@coca-cola.com