Zdobyć rezydenturę na Ibizie to tylko nieosiągalne marzenie, czy rzeczywistość na wyciagnięcie ręki? To pytanie dręczy wielu utalentowanych Djów na całym świecie, którzy szukają swojej szansy na muzycznej scenie. Jeśli jesteś jednym z nich, to mamy cos dla Ciebie!

Już po raz czwarty marka burn zaprasza najbardziej utalentowanych Djów z całego świata do wzięcia udziału w burn Residency – największym globalnym konkursie, oferując im wyjątkową życiową szanse na wielki skok w ich karierze.

Na tegorocznego zwycięzcę czeka kontrakt o wartości 100 000 euro i rezydentura w największych klubach Ibizy! Zwycięży ten, kto udowodni, ze jest najlepszym z nich! A droga nie będzie łatwa.

ZGŁOS SIE JUZ TERAZ I POLEC NA IBIZE!

(zgłoszenia online od 1 lutego do 15-tego marca)

Jakie jest Twoje pierwsze zadanie? Przygotuj mix, który zrobi wrażenie! Załaduj swój oryginalny set o długości 15:00-20:00 minut używając aplikacji na facebooku (rusza 1 lutego pod adresem: https://apps.facebook.com/burnresidency/). Zbierz jak najwięcej Like’ów od swoich fanów, by Twój kawałek znalazł się pośród 20% najpopularniejszych mixów z Polski, które w finale oceni jury złożone z uznanych autorytetów muzyki elektronicznej.

Autorzy najlepszych pięciu mixów wybranych przez jury zmierza się podczas mix-offu, podczas którego ostatecznie wyłonimy polskiego zwycięzcę. Finaliści z poszczególnych krajów pojada tego lata na jedyny w swoim rodzaju burn Residency bootcamp na osławionej Ibizie. Tam zmierza się z seria wyzwań, wezmą udział w warsztatach i wykładach, które w poprzednich edycjach prowadzili mi. Carl Cox, Pete Tong, Maceo Plex, Solomun i wielu innych. Trzech Djów, którzy zachwyca mentorów zostaną rezydentami w najlepszych klubach Ibizy na całe lato. Na koniec sezonu najlepszy z nich otrzyma kontrakt o wartości 100 000 euro!

The Stage Is Yours!

Zgłoś sie juz teraz!

https://apps.facebook.com/burnresidency/

NA MIXY CZEKAMY OD 1LUTEGO DO 15 MARCA 2015!