Unikatowy koncept marki pojawił się dzisiaj w Warszawie

Tego jeszcze nie było! Na mapie stolicy pojawił się nowy, obowiązkowy punkt dla wszystkich łowców trendów i fanów nietuzinkowego outfitu. Na placu przed centrum handlowym Arkadia stanął bowiem Coca-Cola Store. Miejsce, w którym  w rytm energetycznej muzyki granej na żywo przez DJ’a, można oddać się zakupowemu szaleństwu i upolować unikatowe t-shirty, czapki, torby oraz gadżety. To kolejna okazja by wspólnie z Coca-Cola świętować 100 urodziny ikonicznej butelki.
  
Na dwóch poziomach Coca-Cola Store każdy trendsetter znajdzie coś dla siebie. Unikatowa i niedostępna w tradycyjnej sprzedaży kolekcja ubrań i gadżetów spod znaku Coca-Cola będzie dostępna już od dzisiaj. Warto jednak się pospieszyć jeśli marzy się komuś upolowanie czegoś wyjątkowego. Punkt bowiem będzie dostępny w Warszawie jedynie pomiędzy 19 a 25 maja by potem wyruszyć w dalszą podróż po europejskich miastach. Stolica to kolejny, po m.in. Budapeszcie, Sofii czy Wiedniu, przystanek na jego trasie. Warto zatem skorzystać z okazji i wybrać się na zakupy. Co jeszcze czeka na odwiedzających Coca-Cola Store?

Każdy będzie miał szansę stworzyć swoją personalizowaną butelkę z własnym zdjęciem na etykiecie! Ten, kto będzie chciał natychmiast podzielić się swoimi wrażeniami ze znajomymi za pośrednictwem kanałów social media, będzie mógł zrobić to za pośrednictwem specjalnej „fotobudki”. Poza tym na przybyłych gości czeka świetna muzyka i oczywiście zimna Coca-Cola.

Rok 2015 jest wyjątkowy dla Coca-Cola, ponieważ ikoniczna butelka konturowa obchodzi 100 urodziny! Z tej okazji marka przygotowała dla swoich fanów wiele atrakcji. Coca-Cola Store, od dziś obecny w Warszawie, jest jedną z najbardziej zaskakujących niespodzianek. To miejsce, w którym wszyscy fani marki, a także osoby poszukujące niebanalnych inspiracji, mogą jeszcze lepiej poznać niezwykły i pełen radości świat Coca-Cola. Zapraszamy do przyłączenia się do obchodów rocznicowych i gwarantujemy, że Coca-Cola Store to dwa poziomy wspaniałej zabawy - mówi Urszula Szymczyk, Marketing Activation Manager Coca-Cola.

Coca-Cola Store wszędzie gdzie się pojawia wzbudza wiele pozytywnych emocji. Do tej pory został odwiedzony już przez kilkadziesiąt tysięcy Europejczyków! Teraz czas na Polaków.

Coca-Cola Store startuje 19.05. na placu przed CH Arkadia i zostanie tam do poniedziałku 25.05. Punkt będzie czynny codziennie
w godzinach 11:00 - 21:00. Za obsługę eventową odpowiada agencja Pankreator.