Na specjalne zaproszenie firmy Coca-Cola brytyjski zespół The Vamps zawita 30 września do Krakowa, aby zagrać swój pierwszy koncert w Polsce. Z powodu dużego zainteresowania koncertem organizatorzy postanowili zmienić jego lokalizację tak, aby umożliwić udział w tym wydarzeniu większej liczbie osób. Najwierniejsi fani zespołu zbiorą się na terenach zielonych przy ul. Piastowskiej 26a, aby wysłuchać piosenek z albumów „Meet the Vamps” oraz „Wake Up”. Całe wydarzenie rozpocznie się o godz. 19.00.

Jedną z uczestniczek koncertu będzie słynna blogerka Littlemooonster96, która za pośrednictwem swojego Snapchata i Instagrama na żywo zrelacjonuje gorącą atmosferę w trakcie występu The Vamps. Wszyscy, którzy chcą zobaczyć występ brytyjskich gwiazd, wciąż mogą kupić bilety, dostępne na stronie www.ticketpro.pl.

The Who? The Vamps!

2011 rok wyznacza początki działalności brytyjskiej grupy, która po wydaniu swojej pierwszej płyty, od razu trafiła w gusta młodego pokolenia fanów muzyki pop-rockowej. Skład The Vamps tworzy czwórka utalentowanych muzyków – wokalista Brad Simpson, gitarzysta James McVey, basista Connor Ball oraz perkusista Tristan Evans. Wspólnymi siłami udało im się wyprodukować prawdziwe perełki, które podbiły stacje muzyczne na całym świecie. W Wielkiej Brytanii do pierwszej dziesiątki listy przebojów dotarło aż 5 utworów z debiutanckiej płyty zespołu.

Nowe brzmienie z Polski

Na koncercie nie zabraknie również polskiego wątku – Young Stadium Club. Ten polski zespół będzie można usłyszeć w Krakowie jako support The Vamps. Są młodzi, zdolni, a krytycy muzyczni widzą w nich nadzieję nowej fali indie rocka. Mimo bardzo krótkiego stażu na scenie muzycznej Young Stadium Club mają już na swoim koncie trzy EP-ki oraz liczne występy na muzycznych festiwalach. Z pewnością będą w stanie rozgrzać publiczność przed występem brytyjskich kolegów po fachu.

THE VAMPS by COCA-COLA – akredytacje

Osoby zainteresowane akredytacją na wydarzenie prosimy o przesłanie maila o tytule: THE VAMPS BY COCA COLA na adres: akredytacjethevamps@hkstrategies.com

W treści maila prosimy o podanie następujących danych:

·         Imię i nazwisko

·         Telefon kontaktowy

·         Nazwa i adres redakcji

·         Telefon do redakcji

Zgłoszenia przyjmowane będą do 23 września 2016 roku. Decyzja o przyznaniu akredytacji zostanie dostarczona do 2 września 2016 roku do 27 września 2016 roku. Informujemy, że wnioski nie zawierające wszystkich informacji nie zostaną uwzględnione podczas weryfikacji.