Fani młodej piosenkarki pokochali jej wersję kultowej piosenki z reklamy Coca-Cola

”(...) ta piosenka mnie uszczęśliwia”, „aż ciary na plecach”, „luks nuta” – to najczęstsze komentarze fanów artystki na cover kultowego już kawałka ze spotów Coca-Cola. Zaledwie w ciągu 3 tygodniu klip został obejrzany już ponad 1 000 000 razy! To jeden z największym polskich hitów ostatnich miesięcy i prawdziwy ewenement w ramach globalnych obchodów 100-lecia butelki konturowej.

Tysiące fanów w całej Polsce 3 tygodnie temu, wraz ze startem jubileuszowej kampanii „Pocałuj Radość”, zaczęło nucić nową wersję kultowego przeboju Coca-Cola. W wykonaniu Margaret „Smak Radości” z miejsca przypadł wszystkim do gustu. Co jest w nim tak wyjątkowego? Już od pierwszych dźwięków ładuje pozytywną energią. Rytmiczny, łatwo wpada w ucho, ale bardzo trudno wyrzucić go z głowy. Jednak najważniejszy jest głos Margaret – radosny, mocny i trafiający wprost do serca. Co zainspirowało Margaret do wzięcia udziału w kampanii i zaśpiewania, jak się okazało, przebojowego kawałka?

Inspiracja przyszła sama! Przecież to Coca-Cola. Napój ikona, znany na całym świecie. Dla mnie też. Do dzisiaj pamiętam pierwszy łyk Coca-Cola. Tego się nie zapomina – zupełnie jak pierwszego pocałunku. Pamiętam też szał, który wybuchł na punkcie oryginalnej, amerykańskiej wersji utworu z 1987 roku. To wspaniałe uczucie móc pisać dalszą część historii kultowej marki. - mówi Margaret.

Czujni fani natychmiast wychwycili nową nutę w spocie marki, a jeszcze szybciej rozpoznali charakterystyczną barwę głosu Margaret. Od razu ruszyły poszukiwania pełnej wersji. Dlatego nikogo nie zdziwiło kiedy do Coca-Cola, za pośrednictwem Facebooka, trafiła prośba o udostępnienie video oraz pełnego tekstu utworu. Marka oczywiście spełniła życzenie dokładając bonusowo materiał making of. Od tej chwili piosenka z dnia na dzień stała się prawdziwym muzycznym hitem sieci. Do dzisiaj teledysk do „Smaku Radości” obejrzano już ponad 1 000 000 razy! Ponad 20 000 osób dało swojego like’a, a kilka tysięcy osób pozytywnie skomentowało nowy „kawałek” w dorobku artystki.

Klip Margaret można obejrzeć m.in. TUTAJ

Więcej na profilu Facebook, Twitter, Instagram
iTunes
Muzodajnia
Spotify -
Tidal / WiMP
Deezer