W związku z ogromnym zainteresowaniem koncertem brytyjskiego zespołu The Vamps, wydarzenie zostało przeniesione na tereny zielone Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ul. Piastowskiej 26a w Krakowie. Nie należy martwić się o pogodę, ponieważ teren koncertu będzie całkowicie zadaszony. Coca-Cola zdecydowała się na zmianę miejsca wydarzenia, aby umożliwić udział w imprezie większej liczbie fanów zespołu. Do sprzedaży trafi też kolejna, większa pula biletów. Sprzedaż ruszy już w czwartek, 28 lipca o godzinie 16.00 w sieci salonów Empik oraz na ticketpro.pl. Data koncertu pozostaje niezmieniona – swoich idoli fani będą mogli usłyszeć na żywo już 30 września.

Bardzo cieszymy się, że koncert The Vamps spotkał się z tak dużym zainteresowaniem polskich fanów. Po rozmowach z zespołem zdecydowaliśmy się na wybór nowej lokalizacji i tym samym umożliwienie udziału w wydarzeniu jeszcze większej liczbie osób. Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku, gdzie czekają niespodzianki dla fanów – mówi Urszula Szymczyk, kierownik marki Coca-Cola w Coca-Cola Poland Services.

Wielbiciele zespołu będą mieli także możliwość wygrania zaproszeń na koncert w konkursach organizowanych przez Coca-Colę na Facebooku, Snapchacie oraz Twitterze. Informacje na ten temat będą na bieżąco publikowane na stronie wydarzenia na Facebooku.

Jako support zespołu The Vamps zaprezentuje się wschodząca gwiazda międzynarodowej sceny muzycznej – Young Stadium Club. Zespół tworzy czterech młodych chłopaków o polsko-brytyjskich korzeniach. Początek działalności zespołu datowany jest na maj 2013 roku i pomimo krótkiego stażu, młodzi muzycy zdążyli już zaistnieć na polskiej i brytyjskiej scenie muzycznej. Young Stadium Club pytany o swoje inspiracje wymienia gatunek indie rock, który wyraźnie słychać w brzmieniu zespołu. Chłopakom udaje się jednak zachować swój własny, oryginalny styl, który podkreśla unikalność zespołu na polskiej scenie muzycznej. Kapela ma na swoim koncie trzy wydane EP-ki, które spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem fanów. Obecnie zespół Young Stadium Club pracuje nad swoją debiutancką płytą, której zapowiedzią była wydana w kwietniu EP-ka pt. „Hello”.

Więcej informacji na temat krakowskiego koncertu można znaleźć na stronie Coca-Cola oraz na Facebooku.

THE VAMPS by COCA-COLA - akredytacje

Dziennikarzy zainteresowanych akredytacją na wydarzenie prosimy o przesłanie maila o tytule: THE VAMPS BY COCA COLA na adres: akredytacjethevamps@hkstrategies.com

W treści maila prosimy o podanie następujących danych:

·         Imię i nazwisko

·         Telefon kontaktowy

·         Nazwa i adres redakcji

·         Telefon do redakcji

Zgłoszenia przyjmowane będą w terminach od 26 lipca 2016 roku do 2 września 2016 roku. Decyzja o przyznaniu akredytacji zostanie dostarczona w terminie od 2 września 2016 roku do 16 września 2016 roku.

Informujemy, że wnioski nie zawierające wszystkich informacji nie zostaną uwzględnione podczas weryfikacji.