Jak trenować bieganie, by wyszło na zdrowie? W serii filmów przygotowanych przez Powerade Robert Korzeniowski udziela cennych wskazówek biegaczom. A w specjalnym konkursie z Powerade możesz wygrać weekend treningowy z multimedalistą olimpijskim.

Promocja aktywnego stylu życia wpisana jest w DNA całego systemu Coca-Cola. To jednak Powerade dedykowany jest specjalnie dla wszystkich, którzy uprawiają sport i dbają o odpowiednie nawodnienie oraz uzupełnianie składników mineralnych.

Dlatego Powerade przygotował serię filmów instruktażowych, w których Robert Korzeniowski radzi, jak poprowadzić trening biegowy. W klipach występują także Klaudia Miąskowska i Marcin Gołębiewski, wyłonieni w konkursie pracownicy Coca-Cola.

"Plan zdjęciowy do filmów promocyjnych z Robertem Korzeniowskim sprawił mi niesamowitą frajdę" – mówi Beata Bogusz, brand manager w Coca-Cola. "Powstał bardzo wartościowy materiał. Robert dzielił się swoim cennym doświadczeniem, a ponieważ szkolił naszych pracowników, a nie profesjonalnych sportówców, zrobił to w bardzo przystępnej formie. Klaudia i Marcin przez cały dzień dawali z siebie wszystko! Cieszę się, że nie tylko promujemy naszą markę, ale z Powerade zachęcamy do zdrowego stylu życia".

Już teraz możesz zobaczyć teaserowy film, w którym Robert Korzeniowski tłumaczy, dlaczego w treningu biegowym potrzebne są dodatkowe ćwiczenia. Pod etykietami napojów Powerade znajdziesz kody odblokowujące dostęp do kolejnych, wartościowych filmów z udziałem naszego mistrza. 

To jednak nie wszystko! Zarejestruj znaleziony pod etykietą Powerade kod na stronie powerade.pl, odpowiedz na pytanie "co daje ci sport?" i wygraj niezwykłą nagrodę: wyjazd dla dwóch osób na weekend treningowy z Robertem Korzeniowskim w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale.

Powerade jest znaną w Polsce marką w kategorii napojów izotonicznych, czyli takich, które polecane są w szczególności osobom uprawiającym sport. Cechują się zawartością niezbędnych soli mineralnych o odpowiednim nasyceniu, tak by skutecznie uzupełniać zarówno płyny, jak i składniki mineralne utracone podczas wysiłku fizycznego.