Coca-Cola nie przestaje zaskakiwać i jak co roku na Boże Narodzenie przygotowuje kolejne niespodzianki, zarówno dla miłośników Coca-Cola original, jak i tych kulinarnych poszukiwaczy, którzy wciąż głodni są nowych doznań. Z pewnością pozytywnie zaskoczy ich tym razem nowy smak na zimowe dni – limitowana edycja Coca-Cola o smaku cynamonowym w wariancie zero cukru. Napój będzie dostępny w pojemności 0.5 i 1l.

Na świątecznych stołach zagości nowa, cynamonowa Coca-Cola, która nie tylko ucieszy podniebienia, ale doskonale skomponuje się ze świątecznymi potrawami i zimowym menu, spełniając oczekiwania największych koneserów.

Wybór tego smaku nie jest przypadkowy, cynamon jest bowiem stosowany już od starożytności, będąc jedną z najlepiej znanych i wykorzystywanych w kuchni przypraw, nadając potrawom niebanalny smak i aromat. Ma też właściwości rozgrzewające, co sprawia, że doskonale sprawdza się w rozmaitych zimowych przepisach. Dodatkowo, badania potwierdzają, że cynamon działa odprężająco i kojąco, dlatego wystarczy kilka łyków cynamonowego napoju, by poczuć ulgę i spokojnie odetchnąć po stresującym, rozbieganym dniu.

Czy będzie białe Boże Narodzenie, tego nie wiemy, ale jednego możemy być pewni, cynamonowa Coca-Cola w świątecznym menu musi się znaleźć. A po świętach, na krótkie dni i długie wieczory ten korzenny smak będzie wciąż przypominał magię świąt. Podaruj radość i nową Coca-Colą o zimowym cynamonowym smaku - #jakMikołaj!

Zobacz najnowszy spot dedykowany cynamonowej Coca-Cola.