Coca-Cola tradycyjnie wspiera najbardziej zakręcony festiwal na świecie. Na początku sierpnia widzimy się na Woodstocku!

Tegoroczna, 23. edycja Przystanku Woodstock, trwać będzie od 3 do 5 sierpnia. Festiwal jest hołdem i podziękowaniem za wsparcie, jakie co roku udzielane jest Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy przez setki wolontariuszy i darczyńców, a przy tym ogromną, szaloną muzyczną imprezą. Coca-Cola tradycjnie wspiera ideę największej orkiestry świata, zapewniając wszystkim festiwalowiczom orzeźwienie i szereg dodatkowych atrakcji.

Na dwóch scenach festiwalowicze będą mogli posłuchać mnóstwa znakomitych wykonawców. A tam, gdzie zabawa i świetna muzyka, tam musi być Coca-Cola.

Specjalnie na Woodstock przygotowaliśmy niezwykłą niespodziankę – dedykowaną puszkę Coca-Cola, którą zaprojektował sam Jurek Owsiak. Teraz najpiękniejszy festiwal świata ma najpięknieszą puszkę Coca-Cola! Ale to nie wszystko! Wyjątkowa, woodstockowa puszka Coca-Cola będzie dostępna jako limitowana edycja w całej Polsce!