Fuzetea stosunkowo niedawno zadebiutowała na rynku, proponując fuzję smaków: herbaty, owoców, ziół i kwiatów. Zaskakujące połączenia smaków uwiodły już niejedno podniebienie. Teraz, specjalnie na lato Fuztea proponuje nową odsłonę herbat mrożonych – na arenę wkraczają Oolong i Rooibos.

Nuta orientu i garść egzotyki od Fuzetea

Fuzetea Oolong z winogronami i liczi oraz Fuzetea Rooibos z jagodami i miodem, to świetna propozycja na letnie upały. Fuzetea podąża najnowszymi trendamii odpowiada na potrzeby konsumenta.

Pierwszą propozycją z nowych smaków Fuzetea jest Oolong, czyli unikalna kompozycja chińskiej herbaty – zwanej również niebieską, w połączeniu z soczystymi winogronami i słodkim liczi.


 

Drugą, słynny napar z liści czerwonego, południowoafrykańskiego krzewu Rooibos z dodatkiem jagód oraz nieocenionego miodu.


 

Hubert Olczak, Brand Manager marki Fuzetea tak przedstawia nowe odsłony herbaty mrożonej:

Nasze dwa nowe warianty Fuzetea to wkroczenie na zupełnie nowe wody smakowe. Chcieliśmy dać konsumentom coś wyjątkowego; niespotykane ekstrakty  z dodatkami letnich owoców, które jeszcze bardziej wzmacniają fuzję smaków. Uzyskaliśmy połączenie, dzięki któremu konsumenci przeniosą się na chwilę w egzotyczną podróż  do południowej Afryki, czy orientalnej Azji. Są to idealne opcje na zbliżające się lato.”

Najwyższe standardy tylko od Fuzetea


Warto podkreślić, że herbata wykorzystywana do tworzenia niezwykłych smaków Fuzetea pochodzi wyłącznie ze zrównoważonych upraw. Ponadto do procesu produkcji zaangażowano profesjonalnych teamasterów, którzy byli odpowiedzialni za kontrolę jakości i finalny smak napojów Fuzetea. Przypomnijmy, na polskim rynku możemy już cieszyć się Fuzetea w następujących smakach:

  • czarnej herbaty, brzoskwini, z nutką hibiskusa,
  • czarnej herbaty, cytryny, z nutką trawy cytrynowej,
  • zielonej herbaty, mango, z nutką rumianku,
  • zielonej herbaty, limonki, z dodatkiem mięty,
  • zielonej herbaty i cytrusów.

Zatem nie pozostaje nic innego, jak samemu sięgnąć po Oolong i Rooibos i oddać się niezwykłej fuzji smaków Fuzetea

Czytaj więcej o Fuzetea:

Bez słodzenia - soczysta Fuzetea Marakuje zaskakuje smakiem