Sprite zaprosił do muzycznej współpracy Pezeta i Małolata. Efekt? Najbardziej orzeźwiająca produkcja tego lata!

Jeszcze w kwietniu pokazaliśmy Wam spot Sprite z kawałkiem, w którym Pezet i Małolat rapowali do beatu Auera.Wiadomo jednak, że lato wymaga intensywnego orzeźwienia, dlatego w wakacje powstało coś specjalnego: cały teledysk Pezeta i Małolata utrzymany jest w streetowej tonacji rodem z korzeni Sprite.

Nic nie gasi pragnienia lepiej niż Sprite, dlatego tytuł utworu nie jest przypadkowy. Jednak "Pragniesz" poświęcony jest innym pragnieniom. Pezet rapuje o tym, co ważne w życiu młodego człowieka. O poszukiwaniu własnej drogi w nieprzyjaznym świecie. Sprite zawsze stawiał na wolność i swobodę w wyrażaniu siebie, dlatego ten utwór jest nam tak bliski.

Pezet to jeden z najbardziej znanych i cenionych twórców rodzimego rapu, w 2011 roku znalazł się na liście 30 najlepszych polskich raperów stworzonej przez Machinę. Kawałek dla Sprite nagrał ze swoim młodszym bratem, który występuje pod pseudonimem Małolat. W całe przedsięwzięcie zaangażowali się jeszcze Auer, który od kilku lat współpracuje z Pezetem, oraz DJ Panda.

Muzyczne pragnienie ugaszone? Resztą zajmie się Sprite.