Jakub Kuroń i Grzegorz Ostrowski z MniamMniam.pl przygotowali przepisy na rodzinne posiłki, które znajdziecie pod etykietami 1,5-litrowych butelek Coca-Cola i Coca-Cola Zero.

Coca-Cola to świetny dodatek do posiłku w gronie rodzinnym i dobrze wiedzą o tym nawet zawodowi kucharze. Dlatego Jakub Kuroń, szef kuchni i osobowość medialna, a także Grzegorz Ostrowski, autor jednego z najpopularniejszych polskich blogów kulinarnych, przygotowali dla Was specjalne przepisy. Znajdziecie je pod etykietami butelek Coca-Cola i Coca-Cola Zero o pojemności 1,5 litra, czyli tej, która najczęściej pojawia się na stole podczas rodzinnych posiłków.

Wśród wyselekcjonowanych przez naszych mistrzów kuchni przepisów znajdziecie dania z grilla i świetne propozycje obiadowe. Wszystkie są proste i szybkie w przygotowaniu, sprawiając radość zarówno podczas przyrządzania dań, jak i smakowania. 

Odkrywajcie inspiracje każdego dnia! Jeszcze więcej świetnych przepisów znajdziecie w naszej aplikacji SimplyTastly, w której czekają na Was setki pomysłów na potrawy, od wegetariańskich obiadów po wyszukane desery. Korzystajcie z wygodnych list zakupowych i śledźcie informacje o promocjach.

Więcej o Simply Tastly: www.coca-cola.pl/pl/simplytastly