Dlaczego czujemy się odpowiedzialni? Ponieważ FUZETEA to nie tylko nieoczekiwana fuzja smaków i możliwość zaczerpnięcia oddechu w trakcie dnia. Zależy nam również na wsparciu tych, dzięki którym możemy dostarczać nasz produkt. FUZETEA to dzieło tysięcy osób na całym świecie i każda z nich, jest dla nas ważna. Uważamy, że by móc budować naszą markę, musimy również pomóc w rozwoju wszystkim zaangażowanym w proces jej powstawania.

Zdajemy sobie sprawę, że będąc dużą, rozwijającą się, globalną marką, nasz wpływ na rolnictwo ma znaczenie. To sprawia, że czujemy się za nasze działania jeszcze bardziej odpowiedzialni i wiemy, że mają one do spełnienia ważny cel.

Czytaj także: Globalny sukces marki

Liście herbaciane wykorzystywane w produkcji FUZETEA pochodzą z upraw o zrównoważonym rozwoju. Oznacza to, że plantacje, na których są one pozyskiwane, korzystają z innowacyjnych metod. Pozwala to na wyeliminowanie wielu zagrożeń. Dzięki takim działaniom możemy chronić źródło naszego produktu i uzyskać więcej, wysokiej jakości herbaty z tych samych gospodarstw. 


 

Nasza herbata pochodzi ze specjalnie wyselekcjonowanych plantacji, z których każda posiada certyfikat potwierdzający działalność na rzecz ekonomicznego wsparcia rozwoju lokalnej społeczności, m.in. poprzez finansowanie edukacji w szkołach. Gospodarstwa, z których upraw korzystamy, dbają również o środowisko korzystając z alternatywnych źródeł energii czy przekazując środki na rzecz rezerwatów przyrody.