Już za kilka dni, 12 lipca rozpocznie się jeden z najsłynniejszych festiwali muzycznych tego lata – Coke SSSummer Music Tour. Do tegorocznej edycji Coca-Cola zaprosiła największe gwiazdy młodego pokolenia. Na scenie wystąpią Natalia Szroeder, Sarsa, Otsochodzi, Smolasty i Holak.  

Coke SSSummer Music Tour, to cztery koncerty w czterech miastach Polski.

·       Koncert na otwarcie 12.07 Millenium Hall w Rzeszowie,

·       10.08 Ulica Elektryków w Gdańsku,

·       16.08 CKK Jordanki w Toruniu,

·       finał – Fest Festival w dniach 23-24.08 będzie miała miejsce
w chorzowskim Parku Śląskim.

Każde z wymienionych wydarzeń, to nie tylko uczta muzyczna, ale również spektakl dzięki ultraefektownej oprawie scenicznej.

Dlaczego Coke SSSummer Music to wyjątkowe wydarzenie, w którym warto wziąć udział?

Koncerty będą wyjątkowe również z innego powodu – Coke SSSummer Music Tour daje niepowtarzalną możliwość spotkania fanów z gwiazdami face to face.

Wszystko to dzięki wprowadzeniu spotkań typu Meet & Greet, w ramach których uczestnicy koncertów będą mogli zadać swoim ulubionym artystom najbardziej nurtujące ich pytania. Dodatkowo scena została zaprojektowana w sposób dający poczucie, że artyści będą na wyciągnięcie ręki.

Do każdego festiwalowego miasta zawita również Boombox Truck, czyli ciężarówka-boombox.


 

Dodatkowo Coca-Cola wprowadziła wyjątkowe bilety wstępu, na każdy koncert z wyjątkiem finałowego Fest Festivalu będzie można wejść po okazaniu specjalnych wejściówek – bransoletek umieszczanych na promocyjnych etykietach butelek Coca-Cola.


Jednak to, co najbardziej unikatowe i twórcze w całym festiwalu, to możliwość usłyszenia specjalnych, wyjątkowych utworów współtworzonych razem z artystami.  Coke SSSummer Music Tour wpisuje się bowiem w kampanię „Układaj historię”, w ramach której ambasadorzy Coca-Cola wraz ze swoimi fanami przygotowali utwory muzyczne.

Coca-Cola umieściła na promocyjnych puszkach swoich napojów kod QR, po jego zeskanowaniu i skorzystaniu ze specjalnego narzędzia na stronie www.ukladajhistorie.coca-cola.pl uczestnik zabawy mógł dodawać kolejne słowa, które tworzą historię. Stworzone historie – opowieści stały się podstawą nagranych przez ambasadorów premierowych utworów. Nowe kawałki Sarsy, Natalii Szroeder, Otsochodzi, Smolastego i Holaka już można podziwiać na YouTube.W muzycznej zabawie Coca-Cola wykorzystano także zawleczki i etykiety z kodami, które można wymieniać na nagrody lub losy na loterię.

Wszelkie szczegóły dotyczące całej kampanii zostały umieszczone na stronie: www.ukladajhistorie.coca-cola.pl

Coke SSSummer Music Tour nadchodzi!