W tym tygodniu mamy ogromną przyjemność przedstawić Wam nasz nowy produkt-  napój herbaciany FUZETEA! Jest to kompozycja starannie dobranych smaków: herbaty ze zrównoważonych upraw, owoców, ziół i kwiatów.

Ta zaskakująca fuzja smaków jest już dobrze znana w innych częściach świata m.in. w Azji Południowo-Wschodniej oraz Ameryce Południowej. Teraz także mieszkańcy Starego Kontynentu mają  szansę czerpania przyjemności z jej kosztowania.

Od wielu miesięcy zespół, składający się z ekspertów ds. smaku i składników, z naszego brukselskiego Centrum Badań i Rozwoju, zajmował się opracowaniem połączeń smakowych odpowiadających gustom Europejczyków. Efektem ich ciężkiej pracy jest stworzenie szerokiej gamy wyjątkowych smaków FUZETEA m. in. kompozycji czarnej herbaty z brzoskwinią i nutą hibiskusa czy zielonej herbaty z mango oraz rumiankiem o obniżonej wartości kalorycznej.

Począwszy od stycznia tego roku FUZETEA zagości w 37 europejskich krajach, łącznie na rynek zostanie wprowadzonych ponad 20 różnych wariantów smakowych, dostępnych w 15 różnych typach opakowań. Jest to największe przedsięwzięcie naszej firmy od czasu premiery Coca-Cola Zero w 2006r.