Co powstanie, gdy w jednym domu na trzy dni spotkają się zwycięzcy letniej promocji #SmakWakacji i najfajniejsi youtube’owi celebryci z całej Europy? Na pewno coś AWESOME, a konkretnie WOAH SUMMER HOUSE!

To pierwsza taka akcja organizowana przez Coca-Cola dla swoich konsumentów. Laureaci konkursu wraz z genialnymi youtuberami spędzili trzy szalone dni w ogromnym domu na słonecznej Krecie. W tej wakacyjnej przygodzie brali także udział Abstrachuje, czyli Robert Pasut, Rafał Masny i Cezary Jóźwik. Czy faktycznie są najśmieszniejszym zespołem youtuberów na kontynencie? Czy potrafią grać na butelkach Coca-Cola? W końcu – jak Rafał znosi upały? O tym wszystkim przekonasz się oglądając relacje z WOAH SUMMER HOUSE

W WOAH SUMMER HOUSE działo się tyle, że trudno to było ogarnąć! Pokazy magiczne, kurs make-upu, nagrania wakacyjnego hitu „Taste the Feeling”, cyrkowe sztuczki i szaleństwa na basenie. A przede wszystkim poznawanie kultur całej Europy przez dzielenie się doświadczeniami i radością. Jednym słowem – WOAH! Przerzyj to raz jeszcze oczami chłopaków z Abstrachuje:

Po więcej atrakcji zajrzyj na WOAH, platformę internetową i mobilną aplikację. Znajdziesz tu wszystko to, co interesujące: prawdziwe, życiowe historie, świetną muzykę, praktyczne porady związane z siecią, przyjaźniami i życiem codziennym. Treści powstają w ścisłej współpracy z topowymi influencerami, właśnie tymi, których możesz zobaczyć w WOAH SUMMER HOUSE.

W WOAH chcemy robić rzeczy, które są naprawdę AWESOME, dlatego powstał WOAH SUMMER HOUSE. Nie przegap kolejnej naszej akcji, ściągnij apkę WOAH . Czeka tam na Ciebie o wiele więcej niezwykłych materiałów!