Niezwykła wycieczka do Muzeum Coca-Cola w Atlancie i unikatowy kask żużlowego mistrza Bartosza Zmarzlika – to przedmioty, które Coca-Cola przekazała na licytację podczas 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Coca-Cola Poland od lat współpracuje z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, więc i w tym roku przekazała na aukcję charytatywną wyjątkowe przedmioty.

Pierwszy z nich to voucher dla dwóch osób na wyjazd do Muzeum "The World of Coca-Cola" w Atlancie, gdzie znajduje się główna siedziba firmy. Wycieczka obejmuje przelot do Stanów Zjednoczonych, trzydniowe zakwaterowanie, przejazdy i wejściówki VIP do muzeum.

Licytuj i wspieraj WOŚP!

Drugi przedmiot to kask Bartłomieja Zmarzlika, utytułowanego młodego żużlowca. Zmarzlik, jako najmłodszy zawodnik w historii sportu żużlowego, wygrał w nim imprezę z cyklu Grand Prix Polski w 2014 roku w Gorzowie Wielkopolskim i, jak sam podkreśla, kask jest jedną z jego najcenniejszych pamiątek.

Aukcję znajdziecie tutaj.

Bartosz Zmarzlik jest reprezentant Polski, drugi wicemistrz indywidualnych mistrzostw świata, drużynowy mistrz świata, mistrz świata juniorów z 2015, mistrz Europy juniorów z 2012, a także wielokrotny drużynowy mistrz Europy i świata juniorów.

To już druga licytacja tego kasku, bowiem trafił on do Coca-Cola po wygranej aukcji na Balu Mistrzów Sportu „Przeglądu Sportowego”, zorganizowanej przez Piotra Małachowskiego, utytułowanego olimpijczyka. Wówczas pieniądze przeznaczono na leczenie chorego na raka młodego człowieka, teraz kask znów może pomóc potrzebującym.

Mikołaj Ciaś, Dyrektor Marketingu w Coca-Cola Poland Services i Bartosz Zmarzlik na aukcji charytatywnej podczas Balu Mistrzów Sportu

Coca-Cola wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy podczas całego finału, na którym pojawią się również czerwone ciężarówki Coca-Cola (w sobotę w godzinach 12.00-20.00  i w niedzielę od 9.00- do 22.00). Na miejscu, bezpłatnie, będzie można przygotować swoją spersonalizowaną puszkę.

Będziemy też orzeźwiać wolontariuszy napojami z portfolio Coca-Cola.

Siema!