Świąteczna kampania Coca-Cola „Podaruj radość” to nie tylko słynne czerwone ciężarówki i tysiące fanów w całej Polsce, którzy mogli je zobaczyć. W Święta Coca-Cola prowadziła też akcje charytatywne. Zobacz, komu w tym roku podarowaliśmy radość!

Bieg Mikołajkowy w Katowicach

Ponad dwa tysiące uczestników wystartowało w trzecim już Biegu Mikołajkowym, który odbył się 3 grudnia. W koszulce z pierwszym numerem startowym pobiegł Robert Korzeniowski, ambasador Coca-Cola i wielokrotny mistrz olimpijski. Wcześniej poprowadził rozgrzewkę dla wszystkich chętnych.

Bieg Mikołajkowy to nie tylko sport, ale i pomoc dla zwierzaków. Podczas imprezy prowadzona była zbiórka karmy, koców i środków czystości, które trafiły do schroniska dla zwierząt w Tarnowskich Górach.

Obejrzyj relację z Trzeciego Biegu Mikołajkowego w Katowicach.

Trzeci już Bieg Mikołajów zorganizowany był w ramach programu Lider Animator realizowanego przez fundację Sport Support w partnerstwie z Coca-Cola.


Mikołaje dla chorych dzieci

A w Lublinie, 9 grudnia, konwojowi czerwonych ciężarówek Coca-Cola towarzyszyła kawalkada Świętych Mikołajów na motocyklach. Mikołaje przejechali ulicami Lublina, a następnie zatrzymali się przed miejscowym szpitalem i podarowali chorym dzieciom mnóstwo świątecznych prezentów.

Motomikołaje w Elblągu

Mikołaje na motocyklach pojawili się też w Elblągu podczas kolejnej dużej świątecznej imprezy Coca-Cola. Tym razem na miejskim rynku rozdawali dzieciom słodycze i maskotki.