Coca-Cola w Izraelu sprawiła, że latem 2016 robienie selfie osiągnęło kolejny poziom technologiczny i przedstawiła pierwszą na świecie butelkę-selfie.

Wyobraźmy sobie taki scenariusz.

Wyglądasz dziś świetnie. Czujesz się jeszcze lepiej. To będzie najlepszy dzień w Twoim życiu. I będziesz je świętować robiąc sobie fantastyczne selfie i wrzucając je na Snapchata.

Musisz jednak podkreślić swoją wyjątkowość. A jak zrobić selfie jeszcze lepsze niż to z zeszłego tygodnia, gdy twoje samopoczucie też było świetne?

I tu z pomocą przychodzi Coca-Cola wraz z niezwykłym, fotograficznym opakowaniem na butelce, które jak dotąd tylko nieliczni trzymali w dłoniach.

Oto butelka-selfie. To niezwykłe urządzenie, zaprojektowane przez izraelski oddział Coca-Cola na lipcowy festiwal Coca-Cola Summer Love, wystarczy wsunąć na koniec butelki, a potem wszystko dzieje się samo. Nakładka automatycznie wyczuwa moment, w którym butelka nachylona jest pod kątem 70 stopni (najlepszym dla selfie) i... robi zdjęcie. Fotografia natychmiast pojawia się na Snapchacie, a także Facebooku i Instagramie Coca-Cola w Izraelu. I voila! Najbardziej niesamowite selfie na upamiętnienie najbardziej niesamowitego dnia.

Na Coca-Cola Summer Love przygotowano tylko 10 butelek selfie i niestety na razie nie ma planów, by wyprodukować więcej tych urządzeń.