Wielki świat składa się z pozornie małych gestów. To właśnie uśmiech, bliskość, dobre słowo, czy zatrzymana chwila tworzą atmosferę wspólnego i wyjątkowego oczekiwania na Święta. Coca-Cola od lat konsekwentnie o tym przypomina w swojej kampanii „Podaruj radość”. Co przygotowaliśmy dla Was w tym roku?

Mamy dla was nowy spot telewizyjny, innowacyjne etykiety z magicznymi kokardami i limitowane, świąteczne puszki. Prezentujemy także trasę świątecznych ciężarówek Coca-Cola, które odwiedzą 31 miast w całej Polsce już w grudniu.

Wszystkiego najlepszego, święty Mikołaju!

Zapewne już wiesz, że to Coca-Cola dała światu najbardziej rozpoznawalny wizerunek świętego Mikołaja. Charakterystyczna postać pojawiła się po raz pierwszy w reklamie marki w 1920 roku. Jedenaście lat później Haddon Sundblom, rysownik, na zlecenie Coca-Cola nadał Mikołajowi znany dziś, dobroduszny wygląd; białą brodę i czerwony strój z białymi elementami. Tym samym, święty Mikołaj obchodzi w tym roku swoje 85. urodziny!

Coca-Cola w telewizji

Niektórzy mawiają, że dopiero wraz z pojawieniem się w telewizji świątecznej reklamy Coca-Cola można przygotowywać się do świąt. Tradycji staje się więc zadość i 7 listopada na ekranach zagościł świąteczny spot Coca-Cola.

Głównymi bohaterami reklamy są ci, którym najbardziej zawdzięczamy radosną atmosferę świąteczną: przygotowująca smakołyki mama, zapracowana ekspedientka pakująca nasze prezenty dla bliskich, czy zabiegany ojciec dekorujący dom. Te wszystkie postaci łączy podarowana przez bliską osobę butelka Coca-Cola, dająca radość i uśmiech.


Limitowane butelki z magicznymi kokardami

Z okazji świąt, po raz pierwszy na polskim rynku pojawi się limitowana edycja czerwonej, półlitrowej Coca-Cola. Dzięki specjalnej etykiecie każdy, w ciągu zaledwie sekundy, wyczaruje na butelce Coca-Cola czerwoną, świąteczną kokardę. To będzie hit wśród świątecznych gadżetów!


Ponadto,  przygotowaliśmy nowe, kolekcjonerskie grafiki na puszkach 330 ml i 250 ml prezentujące wizerunek świętego Mikołaja i czerwone ciężarówki.


A co z ciężarówkami Coca-Cola?

Świąteczne ciężarówki Coca-Cola już tankują baki przed wyruszeniem w trasę po całej Polsce. Akcja rozpoczyna się już 1 grudnia w Kluczborku. Do końca miesiąca kultowe pojazdy odwiedzą aż 31 miast!

Kiedy pojawią się w Twojej okolicy?  Sprawdź na stronie naszej akcji.