Szukasz kulinarnych inspiracji? Coca-Cola prezentuje mobilną aplikację SimplyTastly, w której znajdziesz ponad 1500 przepisów przygotowanych przez czołowych polskich blogerów kulinarnych.

SimplyTastly to nowoczesna, mobilna książka kucharska w Twoim smartfonie. Znajdziesz w niej mnóstwo przepisów na przystawki, obiady, przekąski i desery, zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje.

Swoimi autorskimi przepisami podzielili się z nami czołowi polscy blogerzy kulinarni: Grzegorz Ostrowski, autor bijącego rekordy popularności bloga kulinarnego MniamMniam.pl, Dorota Wdowińska-Rozbicka, twórczyni Dorota Smakuje, Maria Banach, autorka bloga Gruszka z Fartuszka, Paulina "Paula" Krajewska, czyli JustMyDelicious, Tomek Czajkowski z Magicznego Skladnika oraz Magda i Maciek Dubaniewicz, prowadzący bloga M&M Cooking.

MniamMniam, Dorota Smakuje, Just My Delicious, Gruszka z fartuszka, Magiczny Składnik i M&M Cooking.

W SimplyTastly stawiamy na wygodę i intuicyjność. Przepisy podzieliliśmy na różne kategorie, z uwzględnieniem okazji, czasu przygotowania, czy rodzaju mięsa. Nie zapomnieliśmy też o wegetarianach. W każdym przepisie możesz podać liczbę osób, dla których przygotowujesz posiłek. Aplikacja automatycznie dostosuje listę zakupów i proporcje składników do Twoich preferencji.

Lista zakupów to bardzo ważna część SimplyTastly, bo aplikacja umożliwia wygodny podgląd gazetek handlowych wybranych sieci (m.in. Delikatesy Centrum). Za pomocą kilku kliknięć zrobisz błyskawiczne zakupy przez internet, dzięki powiązaniu aplikacji z supermarketem online Frisco.pl.

"Coca-Cola chce towarzyszyć konsumentom nie tylko podczas świątecznych okazji, ale i codziennych chwil, które również mogą być wyjątkowe. Od lat zapraszamy Polaków do celebrowania rodzinnych posiłków. Wprowadzenie aplikacji, która pomoże jednoczyć wszystkich wokół wspólnego stołu było kolejnym, naturalnym krokiem w naszej kampanii" – mówi o SimplyTastly Barbara Niemczuk, kierownik marki Coca-Cola w Coca-Cola Poland Services.

SimplyTastly jest bezpłatnie dostępna w systemie Android oraz IOS.

Aplikację pobierzesz tutaj.