Ciężarówki Coca-Cola przez cały grudzień podróżują po Polsce. W ostatnią sobotę zatrzymały się w Lublinie. Mimo mało świątecznej, deszczowej pogody, nasi fani spisali się na medal!

Mieszkańcy Lublina tłumnie pojawili się 10 grudnia na Placu Zamkowym, aby zobaczyć czerwone ciężarówki Coca-Cola.

Zobaczcie sami, jak to wyglądało:

W świątecznych koncertach zorganizowanych przez markę, zagrał popularny chór Sound’n’Grace oraz słynna piosenkarka Ewa Farna.

Na swoich fanów w czekali słynni Youtuberzy: Littlemooonster96, Maffashion i Abstrachuje.tv.

Littlemooonster96, Maffashion i Abstrachuje.tv podczas eventu Coca-Cola w Lublinie.


Gospodarzem wieczoru był popularny prezenter Maciej Dowbor.

Lublinianie zrobili sobie setki zdjęć ze Świętym Mikołajem, wielu odbyło też wirtualną przejażdżkę jego saniami. Pełną parą pracowała fabryka prezentów, a fani Coca-Cola stworzyli tysiące ozdób świątecznych.

W konkursach i zabawach rozdaliśmy tysiące spersonalizowanych puszek Coca-Cola. Wieczór zwieńczył efektowny pokaz fajerwerków.

Dzień wcześniej, w piątek 9 grudnia, konwój ciężarówek Coca-Cola w towarzystwie Mikołajów na motocyklach przejechał ulicami Lublina. Kolorowa, rozświetlona kawalkada zatrzymała się pod lubelskim szpitalem, aby podarować radość chorym dzieciom, które zostały obdarowane świątecznymi prezentami.

Do dziś ciężarówki Coca-Cola w ramach świątecznej trasy przejechały prawie 4 tys. km. Kolejne wydarzenie już 17 grudnia w Elblągu. Czekamy na Was!