The Coca-Cola Company każdego dnia orzeźwia konsumentów na całym świecie, wykorzystując ponad 500 marek różnych napojów. To nie byłoby możliwe, gdyby nie 123 tys. wspaniałych pracowników. Aby zachęcić ich do kreatywnego myślenia stworzyliśmy dla nich sieć nowoczesnych biur.

Główna siedziba firmy w Atlancie poddawana jest właśnie rozległej, zaplanowanej na kilka lat modernizacji, dzięki której powstanie nowoczesna przestrzeń biurowa dla 4,7 tys. pracowników i setek gości. Choć część budynków jest już odnowiona, przed nami jeszcze wiele pracy.

Liczące ponad 185 tys. metrów kwadratowych powierzchni biuro, po modernizacji, zaoferuje otwarte przestrzenie dla pracowników, trzy centra konferencyjne i rozległe zaplecze gastronomiczne. Na pracowników czeka hektar zieleni oraz kompleks sportowy ze studiem fitness, przychodnią i szatniami. To tętniące życiem, pełne udogodnień miejsce jest wcieleniem wartości Coca-Coli.

Na całym świecie staramy się przekonywać naszych pracowników, że miejsce pracy może pomagać we wzajemnej komunikacji, zachęcać do interakcji i pozwalać na efektywną pracę z dala od biurka. Dlatego stworzyliśmy specjalny zespół zajmujący się projektowaniem miejsc pracy, który zaangażowany jest w budowę nowego biura w Johannesburgu, powiększenie biura w Warszawie i San Jose oraz modernizację kompleksu w Brukseli.

- Przebudowa naszej siedziby w Atlancie to ogromne, trudne, ale i dające satysfakcję przedsięwzięcie, które wymaga od nas ogromnych umiejętności – mówi Julie Seitz, dyrektor zespołu ds. projektowania biur. - Możliwość dzielenia się naszymi doświadczeniami z kolegami z całego świata to wręcz przywilej – zaznacza.

Poznaj światową siedzibę Coca-Coli i inne biura z całego globu w galerii:

Atlanta

Londyn

Rio de Janeiro

Bogota

Paryż

Toronto

Warszawa

Sydney

Berlin

Kopenhaga

Szanghaj

Nairobi

Moskwa