Za nami pierwszy duży przystanek świątecznych ciężarówek Coca-Cola. W Katowicach był Święty Mikołaj, słynni  youtuberzy, Ewa Farna, chór Sound'n'Grace i masa uśmiechniętych mieszkańców Śląska!

Na fanów Coca Cola czekały pod katowickim Spodkiem świąteczne ciężarówki Coca-Cola i moc atrakcji.

Mieszkańcy Katowic zrobili sobie prawie 1000 zdjęć ze Świętym Mikołajem, a setki osób wybrały się na wirtualną przejażdżkę jego saniami z użyciem specjalnych okularów. Przez całe popołudnie i wieczór pełną parą pracowała fabryka świątecznych upominków.


W specjalnej strefie, na swoich fanów, czekali najpopularniejsi polscy youtuberzy: Rezigiusz, Ajgor Ignacy, Martin Stankiewicz i Agata Dziarmagowska, którzy prowadzili relacje live na Snapchacie.

Nic więc dziwnego, że plac pod Spodkiem pękał w szwach. Przez cały dzień świąteczne miasteczko Coca-Cola odwiedziło tysiące osób!

Punktem kulminacyjnym programu były świąteczne koncerty. Publiczność rozgrzewał chór Sound’n’Grace ze swoimi soulowymi i gospelowymi utworami oraz Ewa Farna, która przypomniała swoje największe hity. Temperaturę imprezy podtrzymywali znakomitą konferansjerką Maciej Dowbor i Mariusz Kałamaga. Wieczór zakończył efektowny pokaz fajerwerków.

Wizyta w Katowicach była pierwszym dużym wydarzeniem na tegorocznej trasie ciężarówek.

Zobacz cała trasę ciężarówek Coca-Cola.