Czasami emocje trudno opisać słowami. Wiedzą o tym doskonale nastolatki. To właśnie one często do wyrażania swoich uczuć wybierają emotikonki (zwane inaczej Emoji).

Codzienność nastolatków, ich środowisko i potrzeby zawsze były dla Fanty ważne. Z tego powodu marka zainspirowana trendami komunikacji w social media odpowiedziała dając młodym osobom wyjątkowe narzędzie! Emoji z internetu trafiają na limitowaną serię puszek Fanty!

By zachęcić nastolatki do korzystania z wyjątkowej formy komunikacji Fanta rozpoczyna akcję #FantaMoji, w której wyrażając uczucia poprzez emoji można zdobyć wyjątkowe nagrody!

Akcję #FantaMoji wspierają, rozpoznawane w kręgach nastolatków, postacie z nowych mediów: blogerka modowa LittleMooonster96, gamer Stuu, instagramerka Viki, youtuberzy Marcin Dubiel, Kaiko i Kaluch, aktorzy Adam Zdrójkowski i Maciej Musiał, piosenkarki Sylwia Przybysz i Sylwia Lipka oraz piosenkarz Jeremi Sikorski. Wszystkich łączy ogromna popularność w internecie i fakt, że uwielbiają Fantę!

Zobaczcie najnowszy spot reklamowy #FantaMoji!

Dla fanów Fanta przygotowała konkurs na Instagramie, w którym, doskonale się bawiąc, można wygrać fantastyczne nagrody.

Aby wziąć udział w #FantaMoji, zrób sobie fajne i zabawne zdjęcie z puszką Fanty z limitowanej serii i zamieść je na Instagramie, koniecznie dodając hashtag #FantaMoji.

Przez dwa miesiące, co tydzień, będziemy przyznawać masę nagród: hooverboard YESdzik.pl, głośniki JBL Pulse, hulajnog Oxelo i kompaktowe aparaty cyfrowe Fujifilm Instax Mini 70.

Nie czekaj, łap puszkę Fanta i podbij Instagrama z #FantaMoji!