Bliska Ci osoba zaczęła wcielać w życie noworoczne postanowienie wprowadzenia do swojego życia większej ilości aktywności fizycznej? Warto kupić jej odpowiedni prezent, aby podnieść jej motywację do wytrwania w tym postanowieniu.

Co zatem wybrać, by przyszły sportowiec ucieszył się, rozwiązując prezentową wstążkę? Oto kilka pomysłów:

Skakanka z licznikiem

Skakanka z licznikiem spalonych kalorii, wyskakanych kroków i czasu skakania. Na rynku naprawdę można znaleźć mnóstwo modeli – tak, by pasowały do każdego koloru sportowej stylizacji.

Taki gadżet fantastycznie sprawdzi się w domowych ćwiczeniach pozwalających zachować świetną formę pomiędzy treningami. Na przykład w święta, między jednym serniczkiem, a drugim… Pokochają ją także wielbiciele crossfitu!

Zegarek Garmin

Jeśli nie jesteśmy na bieżąco ze światem sportu, możemy nie wiedzieć, że (i dlaczego) zegarek Garmin absolutnie nim zawładnął i robi furorę. Wszyscy sportowcy zgodnie jednak odpowiadają: na pewnym poziomie zaawansowania sportowego obycie się bez nowego przyjaciela o dość egzotycznym imieniu jest naprawdę trudne. Wszystko to dlatego, że Garmin jest w stanie myśleć częściowo za nas. Zmierzyć czas wykonywania treningu, średnie tętno, dokładnie wskazać liczbę spalonych kalorii oraz zapisać historię wszystkich naszych aktywności. A przecież wszyscy lubimy, gdy ktoś czasem pomyśli za nas, zwłaszcza tak sprawnie i bezbłędnie. I do tego, tak elegancko wygląda na nadgarstku!

Nowe superbuty

A co, gdyby pójść w kierunku praktycznej klasyki i kupić naszemu sportowcowi odlotowe, kolorowe buty na siłownię. Takie, których sam by sobie nie sprawił, bo na przykład są za drogie?

Catering dietetyczny

Jak wiadomo, sportowcy dbają o linię. Warto więc uszczęśliwić ich tym, co tygryski lubią najbardziej. Na przykład, zamówić catering-niespodziankę po to, by zdjąć im na jakiś czas z głowy ciężar przygotowywania odpowiednio zbilansowanych, zdrowych, a zarazem smacznych posiłków. Prywatny kucharz przygotuje je teraz sam, w dodatku z dostawą do domu!

Kamera sportowa

No, dobrze, sport sportem, siłownia siłownią, ale przecież nasz gym freak na pewno będzie chciał wyjechać na narty lub na nurkowanie do egzotycznego kraju.  Nie możemy pozwolić na to, by taki wyjazd zarejestrował się tylko na taśmie jego pamięci. Podarujmy mu pod choinkę kamerę sportową, a on już będzie wiedział, co z nią zrobić. Wspomnienia, z naładowanego pozytywnymi wrażeniami wyjazdu, pozostaną z nim już wtedy na zawsze, na twardym dysku komputera. I o to chodzi. 

Bilet na wydarzenie sportowe

A może by tak sprawić karnet na zagraniczną imprezę biegową? Tzw. turystyka sportowa staje się coraz bardziej popularna i zbiera całe rzesze entuzjastów. Połączenie zwiedzania z np. półmaratonem okaże się strzałem w dziesiątkę! Pod warunkiem, że to właśnie takie aktywności uwielbia obdarowywana przez nas osoba, ale przecież wiemy, że tak właśnie jest.

Doskonałym pomysłem na prezent jest także zakupienie biletów za granicę i samodzielne zorganizowanie sportowych aktywności na miejscu. Taka niespodzianka!

Zestaw superubrań +  personalizowany kubek

Standardem, lecz zawsze sprawdzającym się, okaże się zakup nowych sportowych ubrań. Sportowcy w nowej, odzieżowej ‘’skórze’’ poczują się jeszcze bardziej zmotywowani do realizacji swoich treningowych postanowień. Do tego, można dokupić superkubek z inspirującym napisem, który będzie przypominał o tym, co ma  się dziś do zrobienia.