Fotografia Seleny Gomez*, amerykańskiej piosenkarki i aktorki, najpopularniejszej celebrytki z Instagrama zebrała od 25 czerwca ponad 4 miliony polubień pod zdjęciem wykonanym na potrzeby kampanii "Podziel się Coca-Cola® i piosenką".

Zdjęcie wykonane w kwietniu przez Guya Arocha, cenionego fotografa modowego, pokazuje ambasadorkę Coca-Cola popijającą napój ze szklanej butelki, na której umieszczono fragment z jej piosenki “Me & the Rhythm”.

„Tak skomponowane zdjęcie daje poczucie autentyczności i harmonii co dodatkowo współgra z symetryczną butelką Coca-Cola” - mówi James Sommerville, wiceprezes Coca-Cola ds. designu.

Zdjęcie Seleny Gomez z Coca-Cola, które pobiło rekordy popularności na Instagramie.

Podczas ostatniego koncertu w Atlancie Gomez odwiedziła siedzibę Coca-Cola. Jej video na Instagramie pokazujące wizytę w archiwach firmy obejrzano 8,7 miliona razy. Sama Gomez ma na Instagramie 89,5 mln obserwujących.

Gomez współpracuje z Coca-Cola w ramach kampanii "Podziel się Coca-Cola® i piosenką". Słowa z jej  dwóch piosenek “Love You Like a Love Song” i “Me & the Rhythm”, pojawiły się na opakowaniach limitowanej edycji napojów Coca-Cola, podobnie jak teksty 60 innych utworów.

*Selena Gomez – amerykańska aktorka i piosenkarka, wokalistka i założycielka grupy muzycznej Selena Gomez & the Scene.