Nasza firma. Twoja kariera. Rośniemy razem

Każdy pracownik The Coca-Cola Company pomaga w realizacji naszych sukcesów w branży napojowej poprzez jego zobowiązanie do dzielenia się przyjemnością i orzeźwieniem z każdym, kto ma kontakt z naszą firmą i jej produktami. Zostań jednym z sekretnych składników, które sprawiają, że nasza firma od wielu lat pozostaje niezmiennie świeża.

Aktualne oferty pracy znajdziesz korzystając z poniższego widgetu (po angielsku). Zapraszamy także do działu "kariera" z naszymi poradami dotyczącymi pracy.

Jeżeli chciałbyś dołączyć do zespołu Coca-Cola HBC Polska (rozlewcy), sprawdź aktualne oferty pracy na stronie.

Informujemy, iż firma Coca-Cola nie prowadzi rekrutacji do reklam lub wydarzeń promujących nasze produkty poprzez kontaktowanie się z osobami za pomocą jakichkolwiek mediów społecznościowych lub komunikatorów. W przypadku otrzymania takiej propozycji od kogoś podającego się za osobę w jakikolwiek sposób związaną z naszą firmą lub którąkolwiek z naszych marek prosimy o niezwłoczny kontakt: 801 110 110 lub kontakt@cocacola.pl. W przypadku nabrania podejrzeń, że otrzymana komunikacja nosi znamiona przestępstwa prosimy o zgłoszenie sprawy także bezpośrednio policji.