Jesteśmy największym na świecie producentem napojów. Zapewniamy konsumentom ponad 500 marek napojów zarówno gazowanych, jak i niegazowanych. Oferujemy ponad 3800 różnych napojów.

Sednem naszego portfolio jest Coca-Cola, jedna z najbardziej wartościowych i najlepiej rozpoznawalnych marek na świecie. Nasze portfolio obejmuje ponadto 20 marek o miliardowej wartości – 18 spośród nich jest dostępnych w wersjach niskokalorycznych, zero-kalorycznych lub o obniżonej kaloryczności. Nasze miliardowe marki to Diet Coke, Coca-Cola Zero, Fanta, Sprite, Dasani, vitaminwater, Powerade, Minute Maid, Simply, Del Valle, Georgia i Gold Peak.

Dzięki największemu na świecie systemowi dystrybucji napojów, jesteśmy największym dostawcą napojów gazowanych i niegazowanych.

Codziennie ponad 1,9 miliarda  porcji naszych napojów sprawia przyjemność naszym konsumentom w ponad 200 krajach na całym świecie.

Dzięki długofalowemu zobowiązaniu do tworzenia trwałych społeczności, nasza firma skupia się na inicjatywach, które minimalizują negatywne oddziaływania na środowisko, tworzą zdrowe, bezpieczne środowisko pracy i pozytywnie wpływają na rozwój gospodarczy w społecznościach, w których działamy.

Po uwzględnieniu naszych partnerskich zakładów butelkowania, liczba naszych pracowników na całym świecie przekracza 700 tysięcy.