Jesteśmy producentem napojów o zasięgu globalnym. Zapewniamy konsumentom ponad 500 marek napojów zarówno gazowanych, jak i niegazowanych. Oferujemy ponad 3800 różnych napojów.

Sednem naszego portfolio jest Coca-Cola (zobacz inforgrafikę na 130 lat Coca Coli), która jest uznana i rozpoznawalna w wielu miejscach na świecie. Nasze portfolio obejmuje ponadto 20 marek o miliardowej wartości – 18 spośród nich jest dostępnych w wersjach niskokalorycznych, zero-kalorycznych lub o obniżonej kaloryczności. Nasze miliardowe marki to Diet Coke, Coca-Cola Zero, Fanta, Sprite, Dasani, vitaminwater, Powerade, Minute Maid, Simply, Del Valle, Georgia i Gold Peak.

Codziennie ponad 1,9 miliarda porcji naszych napojów sprawia przyjemność naszym konsumentom w ponad 200 krajach na całym świecie. Poznaj 10 decyzji, które sprawiły, że Coca-Cola jest dziś globalną marką.

Dzięki długofalowemu zobowiązaniu do tworzenia trwałych społeczności, nasza firma skupia się na inicjatywach, które minimalizują negatywne oddziaływania na środowisko, tworzą zdrowe, bezpieczne środowisko pracy i pozytywnie wpływają na rozwój gospodarczy w społecznościach, w których działamy (sprawdź nasz raport zrównoważonego rozwoju Coca-Cola 2017)

Po uwzględnieniu naszych partnerskich zakładów butelkowania, liczba naszych pracowników na całym świecie przekracza 700 tysięcy.