Zastanawiasz się czasem nad informacjami dotyczącymi firmy Coca-Cola lub naszych napojów, na które się natknąłeś?

Internecie napotykamy na coraz większy natłok czasem sprzecznych informacji – począwszy od serwisów czatowych, poprzez fora internetowe, łańcuszki e-mailowe, a na stronach internetowych kończąc. Niestety, nie wszystko, co tam się pojawia, jest prawdą. Regularni użytkownicy Internetu są niezbyt dobrze zaznajomieni z różnymi oszustwami i nieprawdziwymi informacjami, krążącymi w globalnej sieci. Oto kilka faktów o niektórych plotkach i oszustwach, które mogą dotyczyć również Ciebie.

OSZUSTWA E-MAILOWE, INTERNETOWE I TEKSTOWE

Zdarza się niestety, że niewiarygodna moc Internetu jest wykorzystywana do rozpowszechniania nieprawdziwych informacji o naszych produktach. Mamy tu na myśli kilka bezpodstawnych, fałszywych informacji krążących po Internecie, dotyczących promocji i programów, rzekomo sponsorowanych przez Coca-Cola. Niektóre z tych plotek zebraliśmy poniżej, aby można było łatwo je zweryfikować. 

UWAGA: Powyższa lista nie zawiera wszystkich nieprawdziwych wiadomości e-mail dotyczących spółki Coca-Cola, znajdujących się w obiegu. Nie wykluczamy, że istnieją inne oszustwa, których te przykłady nie obejmują.