Wreszcie nadszedł TEN dzień - z największą przyjemnością możemy stwierdzić, że już znamy nazwiska wspaniałych kobiet, uczestniczek naszego konkursu, które zwyciężyły w rywalizacji i które zostaną ambasadorkami akcji Wybieram Siebie. 

Trudno było podjąć decyzję - otrzymaliśmy wiele ciekawych, inspirujących i pozytywnych zgłoszeń. Miło było poznać Was i Wasze historie, poznać zainteresowania, pasję i drogę, jaką każda z Was przebyła, aby postawić na siebie, swój rozwój i przede wszystkim - własne szczęście. Jednak trzy spośród Was szczególnie ujęły nas swoim nastawieniem do życia, balansu pomiędzy codziennymi obowiązkami a małymi przyjemnościami i sympatią do siebie samych... Zwyciężczyniami konkursu Wybieram Siebie zostają:

Agnieszka Kalicka

Monika Radomska

Magdalena Wójcicka

Gratulujemy wygranej, czyli udziału w spocie promującym kampanię Wybieram Siebie i oczywiście wyjazdu do bajkowego NO NAME Luxury SPA. Bardzo ujęły nas również świetne prace Agnieszki Kaniewskiej i Magdaleny Sarad, które chcielibyśmy docenić specjalnym upominkiem :) Gratulujemy także wszystkim uczestniczkom naszego konkursu - czekają na Was stylowe torby miejskie!

Sprawdźcie swoje skrzynki mailowe - informacja o wygranej już na Was czeka :)